Lis
15
2008

Corpus delicti

Oč tu tedy běží?

A na tomto místě si snad konečně můžeme shrnout pár odpovědí na tu velikou otázku nahoře (tímto se zlomyslně omlouvám těm, kdo používají lynx nebo links nebo něco podobného 😉 ).
Co a proč

Naše akce a akcičky mají sloužit hlavně k pobavení a zabití nudy (no dobře, existuje tu i teoretická možnost jakéhosi Až na věky!, ale raději zůstaneme na zemi). Takže co děláme a kdo jsme? Jsme parta kluků, kteří obvykle v sobotu ráno nasednou do vlaku, odjedou kousek od Prahy, tam vylezou a jdou po svých. A proč to děláme? Inu proto, že nás nebaví sedět doma a nedělat nic (pod tím si laskavý čtenář může představit civění do obrazovky počítače nebo televize).

Myslíme si, že je celkem fajn, když si vyrazí parta kluků (ať si třeba na kluky!), vytyčí cíl a společně ho zdolají. No na rovinu, s tím zdoláváním to nikdy tak horké nebylo ;-), rozhodně je to v silách prostého člověka nezkaženého vysokohorskými túrami. Ale každopádně se dá cestou užít dost legrace, pokecat se známými lidmi, seznámit se s neznámými a v neposlední řadě i docela pěkně projít (a lehce unavit). Pokud někoho zajímá, jak některé naše akce vypadaly, může si vlevo kliknout na CO BYLO a tam si prohlédnout pár fotek a přečíst nějaký ten komentář.

Tak mě napadá, že občas se říká „kamarád taky rád“. Ne, z tohoto rčení název určitě nepochází ;-). A podobná nařčení naprosto, ale opravdu naprosto odmítáme. Tedy není nutné brát si s sebou jakékoli sexuální pomůcky :-), grupáč se zatím v podstatě nekonal a v blízké budoucnosti se akce podobného ražení neplánuje ;-).

Kromě výletů se dají „pořádat“ i akce menšího rozsahu, zkrátka se jen tak zničehonic sejít, posedět někde v hospůdce, čajovně nebo jen tak v parku, anebo se domluvit a zajít si zaplavat (někteří méně zdatní plavci přiutopit). U těchto akcí není nijak nutné na stránkách zdůrazňovat, že se konají (jinak řečeno je to zbytečnost až blbost), prostě se sejde pět šest lidí, kteří se třeba můžou znát z výletů, a jdou se topit ;-). K těmto a podobným účelům může sloužit třeba i konference, o ní více v KONTAKTECH.

To byly akce krátkého trvání. A akce dlouhodobější, třeba týdenní výlet někam? To je ve hvězdách, ale nic není nemožné. Třeba se sami na výletech najdou lidé, kteří budou chtít něco takového organizovat ;-).

Kdo a jak

Kdo se může účastnit výletů? No, na tuhle otázku se špatně odpovídá, rozhodně se nedají stanovit pevné mantinely. Řekněme, že je vhodné, aby onen člověk byl zodpovědný sám za sebe a aby se současně necítil být zaškatulkován do kategorie „vyššího středního věku“ a výš. No, snad je to dostatečně nevýstižně napsáno ;-). Zkrátka bychom byli rádi, kdyby účastníci našich výletů mohli mezi sebou mluvit, o čem chtějí, a nemuseli řešit mezigenerační spory.

Jak se zúčastnit? Snadno, stačí si najít nějakou akci, kterou by onen příchozí rád prodělal na vlastní kůži, a dorazit na předem určené místo.

Vložil: Marek, rubrika:

Zanechat komentář

Pro zanechání komentáře je nutné se přihlásit.

2 Comments »

Odkaz pro zpětné sledování

Používáme WordPress, českou verzi. Šablona: TheBuckmaker. Fischler, Nebenjob